istesozluk.com

Adıyaman Ek İş İlanları

Adıyaman ek iş ilanlarını İŞKUR üzerinden, web sayfalarından, gazete ilanlarından öğrenebilirsiniz. Hafta sonu çalışma seçenekleri arıyor iseniz mağazaların ilgili bölümlerine part time ya da hafta sonu olarak başvuru yapabilirsiniz. Pazarlama sektörü ya da katalog tanıtımlı pazarlama satış temsilciliği veren firmalara başvuru yapabilirsiniz. Adıyaman ek iş ilanları seçeneklerinde evinizde çalışabilir parça başı ücretlendirme yapan firmalarla bağlantıya geçebilirsiniz. 2016 iş ilanları içerisinde hem gelir hem de ek gelir elde etmek isteyenler kurdele ve boncuk işi, katlama ve kutulama işleri, paketleme ve şekerleme işleri, etiket ve kalem montajı işi gibi birçok seçeneği değerlendirebilir.

Evde mantı yapımı, kurabiye yapımı, günlük yufka, kuru gıdalar, konserve, reçel vs. gibi ev ürünlerini satabilir ya da firmalarla anlaşarak birim fiyat alarak çalışabilirler. Adıyaman ek gelir seçenekleri arasında internet üzerinden de video yaparak, yazı yazarak, müzik dinleyerek ve hatta oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. İlgili siteleri güncel bilgilerini edinerek başvuru yapabilir ve web üzerinden başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Forex hakkında bilginiz varsa kaldıraç sistemi metoduyla küçük sermayelerle büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Adıyaman ek kazanç olanakları arasında pazarlama ve satış temsilciliği, tanıtım ve reklam alanlarında da yarı zamanlı olarak çalışabilir, gelir elde edebilirsiniz. Tam zamanlı iş fırsatlarına Adıyaman iş ilanları sayfamızdan ulaşabilir kariyerinize yön verebilirsiniz.

Evde çanta, ayakkabı, terlik veya aksesuar yapımı ilanlarına bakarak firmalarla bağlantıya geçebilir ya da kendi ürünlerinizi kendiniz satarak, direkt gelir elde edebilirsiniz. Adıyaman bayanlara ek iş, seçenekleri arasında tasarım ürünleri, stilistlik, çizim yapma, oyunculuk, beste ve şarkı sözü yazma gibi yeteneklerinizi de değerlendirebilirsiniz. Adıyaman öğrencilere ek iş ilanlarında anket doldurma, sosyal medya uzmanlığı veya yazarlığı ile özel ders verme seçeneklerini değerlendirebilir ek gelir elde edebilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın